DJ Gajowy

DJ na wesela, dyskoteki,
eventy firmowe, bankiety,
studniówki i inne...

Księga gości

dziękujemy za super oprawę muzyczną. za wszystkie zabawy i przede wszystkim za spowiedz.:))) wszyscy goście super się bawili.;))) polecam DJ, potrafią zadbać o to aby parkiet był pełny.;) dziękuję i czekamy na kolejną imprezę.;)))
Chłopaki zorganizowali tak nasze wesele, że bylismy zachwyceni.Super repertuar, efekty, światło poprostu rewelacja. Gorąco polecamy Ania i Marceli.
Najważniejszy dzień w życiu był cudowny dzięki tym dwóm panom. Super zabawa, goście bardzo zadowoleni, masa wspomnień, wszystko na najwyższym poziomie. Polecamy Was gdzie się da. Klaudia i Piotr.
Meeega polecamy Marcina i Grzegorza ! Sa nie do zdaecia. Super razem wspolpravuja. Dzieki nim na naszym weselu (tydzien temu) byly tance do bialego rana. Goscie bardzo zadowoleni
Mielismy przyjemność bawic się z Wami na naszym weselu w sierpniu 2014.Było super,dobrze dobrana muzyka,profesjonalne poprowadzone wesele od naszego wejscia na sale do konca trwania uroczystosci.

Serdecznie polecamy Grzesia i Marcina ,zabawa z Nimi była na 102!!!
Bawilismy sie w czerwcu na weselu,byl super.Chlopaki swietnie bawli gosci ,bogaty repertuar,fajne efekty swietlne.PROFESJONALISCI ,POLECAMY !!!

Polecam ! Wszystko perfekcyjnie ! :) Jedna z lepszych imprez na jakiej byłem ! :)
Imię nazwisko:
e-mail:
Treść:
DJ Gajowy - wodzirej Marcin Karaokens